K8AKTH12S100240VAC by omron automation
Image is representational - see mfr. specs
K8AKTH12S100240VAC
Omron Automation
Electromechanical Relay 100 to 240VAC 5A SPDT(22.5x100x90)mm DIN Rail Monitoring Relay
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: K8AKTH12S100240VAC
Supplier:
Omron Automation
Part No:
K8AKTH12S100240VAC
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
AC Coil Voltage:
100 to 240 V