MKS3PN5DC12 by omron automation
Image is representational - see mfr. specs
MKS3PN5DC12
Omron Automation
Electromechanical Relay 12VDC 107Ohm 10A 3PDT(34.5x34.5x53.3)mm Plug-In General Purpose Relay
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION