S8VKG12024400
Omron AutomationPower Supply,Pro, Single-phase, 120 W, 24VDC, 5A
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Power Supply,Pro, Single-phase, 120 W, 24VDC, 5A
Search Keywords: S8VKG12024400
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Omron Automation
Part No:
S8VKG12024400
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
COO:
ID
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
AC Input Voltage:
85 to 264 V
Dimension:
122 x 125 x 40 mm