S8VKX48024AEIP by omron automation
Image is representational - see mfr. specs
S8VKX48024AEIP
Omron Automation
Book type power supply - 480 W - 24 VDC - 20 A - DIN rail mounting - Push-in terminal - Coated - display - Ethernet IP / Modbus TCP compatibility
DESCRIPTION