G3VM-601FR(TR05)
G3VM-601FR(TR05)
In Stock: 850
Minimum Order: 25
VIEW PRODUCT
G3VM-601FR by omron electronics
Image is representational - see mfr. specs
G3VM-601FR
Omron Electronics
Relay SSR 30mA 1.8V DC-IN 0.6A 600V AC/DC-OUT 8-Pin DIP SMD Stick
DESCRIPTION
Search Keywords: G3VM601FR
Part No:
G3VM-601FR
EAR99
200
Maximum Output Voltage:
600 V
Maximum Output Current:
0.6 A
Dimension:
9.66 x 6.4 x 3.65 mm