R87F-A3A15HP by omron electronics
Image is representational - see mfr. specs
R87F-A3A15HP
Omron Electronics
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 95.35CFM/109.48CFM 42dB/46dB 119.5 X 119.5 X 38mm Long Life/Low Noise
DESCRIPTION
Search Keywords: R87FA3A15HP
Part No:
R87F-A3A15HP
Dimension:
119.5 x 119.5 x 38 mm
Voltage Rating:
115 V
Power Rating:
15 W
Operating Temperature:
-30 to 70 °C