FDPF041N06BL1-F154 by onsemi
FDPF041N06BL1-F154
onsemi
N-Channel PowerTrench® MOSFET 60 V, 77 A, 4.1 mΩ
RoHS Non-Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION