FDPF17N60NT by onsemi
FDPF17N60NT
onsemi
Power MOSFET, N-Channel, UniFETTM II, 600 V, 17 A, 340 mΩ, TO-220F
RoHS Non-Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION