NSR20F30NXT5G by onsemi
NSR20F30NXT5G
onsemi
Schottky Barrier Diode, 30 V, 2.0 A, Low IR DSN2 0603 Schottky Diode 30 V 2A
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION