NXH450N65L4Q2F2PG by onsemi
NXH450N65L4Q2F2PG
onsemi
Power Integrated Module (PIM), I-Type NPC 650 V, 450 A IGBT, 650 V, 375 A Diode Pressfit pins
RoHS Non-Compliant
Tray Packaging
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION