OD8025-24HSS by orion fans
Image is representational - see mfr. specs
OD8025-24HSS
Orion Fans
FAN DC 80X25 24V Sealed Sleeve 40cfm
DESCRIPTION
Search Keywords: OD802524HSS
Part No:
OD8025-24HSS
Dimension:
80 x 80 x 25 mm
Voltage Rating:
24 V
Power Rating:
2.4 W
Noise Level:
34 dB
Operating Temperature:
-10 to 70 °C