ECH-U1H102GX5 by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ECH-U1H102GX5
Panasonic
Cap Film 0.001uF 50V PPS 2% (2 X 1.25 X 0.9mm) Stacked 125°C T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: ECHU1H102GX5
Part No:
ECH-U1H102GX5
EAR99
3000
Voltage:
50 VDC
Capacitance Value:
0.001 uF
Tolerance:
2 %
Size:
2 x 1.25 x 0.9 mm