ECH-U1H683JX9 by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ECH-U1H683JX9
Panasonic
Cap Film 0.068uF 50V PPS 5% (4.8 X 3.3 X 1.5mm) Stacked 125°C T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: ECHU1H683JX9
Part No:
ECH-U1H683JX9
EAR99
3000
Voltage:
50 VDC
Capacitance Value:
0.068 uF
Tolerance:
5 %
Size:
4.8 x 3.3 x 1.5 mm