ECQ-E6334JF by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ECQ-E6334JF
Panasonic
Cap Film 0.33uF 630V PET 5% (26 X 7.8 X 17mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
DESCRIPTION
Search Keywords: ECQE6334JF
Part No:
ECQ-E6334JF
Voltage:
630 VDC
Capacitance Value:
0.33 uF
Tolerance:
5 %
Size:
26 x 7.8 x 17 mm