ECW-F2334JAQ by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ECW-F2334JAQ
Panasonic
Cap Film 0.33uF 250V PP 5% (13 X 7.3 X 16.4mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: ECWF2334JAQ
Supplier:
Panasonic
Part No:
ECW-F2334JAQ
COO:
CN
ECCN:
EAR99
100
Package Type:
Bag
Dielectric:
PP
Voltage:
250 VDC
Capacitance Value:
0.33 uF
Tolerance:
5 %
Mounting:
Through Hole
Termination Style:
Radial
Size:
13 x 7.3 x 16.4 mm