ECW-F6223HL by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ECW-F6223HL
Panasonic
Cap Film 0.022uF 630V PP 3% (12.5 X 6.2 X 9mm) Radial 10mm 105°C Bulk
DESCRIPTION
Search Keywords: ECWF6223HL
Part No:
ECW-F6223HL
EAR99
1000
Voltage:
630 VDC
Capacitance Value:
0.022 uF
Tolerance:
3 %
Size:
12.5 x 6.2 x 9 mm