EEF-TX0D471RC
PanasonicConductive Polymer Aluminum Electrolytic Capacitor - 470uF ±20% - 2.0V - ESR: 4.5 mohm - SMD
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Conductive Polymer Aluminum Electrolytic Capacitor - 470uF ±20% - 2.0V - ESR: 4.5 mohm - SMD