ELF-17N017A
PanasonicCommon Mode Chokes Dual 2.3mH 1.7A 126mOhm DCR Thru-Hole
RoHS Compliant
Tray Packaging
Discontinued
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Common Mode Chokes Dual 2.3mH 1.7A 126mOhm DCR Thru-Hole
Search Keywords: ELF17N017A
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Panasonic
Part No:
ELF-17N017A
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
CN
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1000
Package Type:
Tray
Family:
N
Configuration:
Dual
Dimension:
23.2 x 15.5 x 22.5 mm