ERA-3ARB243V by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ERA-3ARB243V
Panasonic
Res Thin Film 0603 24K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: ERA3ARB243V
Part No:
ERA-3ARB243V
Resistance Value:
24 KOhm
Tolerance:
0.1 %
Temperature Coefficient:
±10 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 155 °C