ERJ-12ZYJ105U by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ERJ-12ZYJ105U
Panasonic
Res Thick Film 2010 1M Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: ERJ12ZYJ105U
Part No:
ERJ-12ZYJ105U
Resistance Value:
1 MOhm
Tolerance:
5 %
Temperature Coefficient:
±200 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 155 °C