ERJ-1GEJ330C by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ERJ-1GEJ330C
Panasonic
Res Thick Film 0201 33 Ohm 5% 0.05W(1/20W) A±200ppm/A°C Pad SMD T/R
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION
Search Keywords: ERJ1GEJ330C
Part No:
ERJ-1GEJ330C
Resistance Value:
33 Ohm
Tolerance:
5 %
Temperature Coefficient:
±200 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 125 °C