ERJ-8ENF6490V by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ERJ-8ENF6490V
Panasonic
Res Thick Film 1206 649 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: ERJ8ENF6490V
Part No:
ERJ-8ENF6490V
Resistance Value:
649 Ohm
Tolerance:
1 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 155 °C