ERJ-PA3J101V by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ERJ-PA3J101V
Panasonic
Res Thick Film 0603 100 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: ERJPA3J101V
Part No:
ERJ-PA3J101V
Resistance Value:
100 Ohm
Tolerance:
5 %
Temperature Coefficient:
±200 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 155 °C