CPM122S-C by panduit
Image is representational - see mfr. specs
CPM122S-C
Panduit
Control panel switch cable tie mount, 1.22" (31.0mm) hole.
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: CPM122SC
Supplier:
Panduit
Part No:
CPM122S-C
Alias/AKA:
CPM122S-C
COO:
US
ECCN:
EAR99
100
Type:
Tie Mount
Color:
N/A
IN STOCK: 17
Ships today, if you order in
Buy all 17 in-stock or the regular minimum order quantity of 1000