S100X125YAJ by panduit
Image is representational - see mfr. specs
S100X125YAJ
Panduit
The laser/ink jet self-laminating adhesive label is made of polyester and is supplied on 8.5 x 11" (203.2 x 292.1 mm) sheets with 7 labels per row and 56 labels per sheet. The label has a white colored print-on area 0.38" (9.7 mm) high for Cat. 3 UTP / 12 - 10 AWG wires and a clear overlaminate. It is 1.0" wide and 1.25" long (25.4 x 31.8 mm). It comes in packages of 2500. ...