S150X225VATY
PanduitThe thermal transfer self-laminating adhesive label is made of vinyl and is supplied on a roll with 2 labels per row. The label has a white colored print-on area 0.75" (19.1 mm) high for Category 6 FTP, Category 6A UTP, Category 6A FTP, and 8 - 4 AWG wires, and a clear overlaminate. It is 1.5" wide and 2.25" long (38.1 x 57.2 mm) with a 3.0" (76.2 mm) core. It comes in packages of 5000. ...