AK1550/3-3.5-GREEN by phoenix mecano - ptr hartmann
Image is representational - see mfr. specs
AK1550/3-3.5-GREEN
Phoenix Mecano - PTR HARTMANN
Conn Terminal Block F 3 POS 3.5mm Screw RA Cable Mount 8A
RoHS Compliant
Box Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: AK1550335GREEN
Supplier:
Phoenix Mecano - PTR HARTMANN
Part No:
AK1550/3-3.5-GREEN
Alias/AKA:
51550030001F
COO:
TN
ECCN:
EAR99
200
Package Type:
Box
IN STOCK: 175
Ships today, if you order in
Buy all 175 in-stock or the regular minimum order quantity of 200