PC323-12H-X by picker components
Image is representational - see mfr. specs
PC323-12H-X
Picker Components
Telecom Relay - 2FormC - DPDT - 3A - Coil: 12VDC@0.20W - Gold Clad Contacts - PCB Through Hole
DESCRIPTION