PC792A-1C-C1-24S-RN-X by picker components
Image is representational - see mfr. specs
PC792A-1C-C1-24S-RN-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 35A - Coil: 24VDC@1.6W - Internal Resistor - Sealed - Plastic Bracket - Quick Connects
RoHS Compliant
Tube Packaging
Accessories
DESCRIPTION