105K400CS6
Quantic PaktronCap Film 1uF 400V 10% (22.4 X 17.8 X 8.1mm) DIP 2.54mm 0.008 Ohm 125C Tube
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Cap Film 1uF 400V 10% (22.4 X 17.8 X 8.1mm) DIP 2.54mm 0.008 Ohm 125C Tube