RAC05-24SB-ST by recom
Image is representational - see mfr. specs
RAC05-24SB-ST
RECOM
AC-DC Power Supply - 5W - 24VDC - 90 to 264VAC Input - PCB Module - Screw Terminals - 3kVAC Isolation
RoHS Compliant
BOX Packaging
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION