RAC20NE-12SK/277/CC by recom
Image is representational - see mfr. specs
RAC20NE-12SK/277/CC
RECOM
20W AC/DC-Converter - Input: 100 to 240 VAC - Output: 12VDC - 2"x1" - 4.2kV Isolation - - Regulated
RoHS Compliant
Tube Packaging
Accessories
DESCRIPTION