RAC20NE-36SK/277 by recom
Image is representational - see mfr. specs
RAC20NE-36SK/277
RECOM
20W AC/DC-Converter - Input: 100 to 240 VAC - Output: 36VDC - 2"x1" - 4.2kV Isolation - - Regulated
RoHS Compliant
Tube Packaging
Accessories
DESCRIPTION