RACM230-54SG by recom
Image is representational - see mfr. specs
RACM230-54SG
RECOM
AC/DC Converter - 54VDC - 230 Watt - 4” x 2” - Open Frame
RoHS Compliant
Box Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: RACM23054SG
Supplier:
RECOM
Part No:
RACM230-54SG
Alias/AKA:
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Package Type:
Box
AC Input Voltage:
230 V