RACM550-48SG/OF by recom
Image is representational - see mfr. specs
RACM550-48SG/OF
RECOM
AC/DC Converter - 48VDC - 550 Watt - 5” x 3” - Open Frame
DESCRIPTION
Search Keywords: RACM55048SGOF
Part No:
RACM550-48SG/OF
AC Input Voltage:
230 V