RACM550-56SG/OF by recom
Image is representational - see mfr. specs
RACM550-56SG/OF
RECOM
AC/DC Converter - 56VDC - 550 Watt - 5” x 3” - Open Frame
DESCRIPTION
Search Keywords: RACM55056SGOF
Part No:
RACM550-56SG/OF
Box
DC Input Voltage:
N/A
AC Input Voltage:
230 V