CFM-4010-13-10
Same Sky®’s12 V - 0.10 A - 40 x 40 x 10 mm - Dc Fan
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
12 V - 0.10 A - 40 x 40 x 10 mm - Dc Fan