CFM-7020V-126-260-20 by same sky®’s
Image is representational - see mfr. specs
CFM-7020V-126-260-20
Same Sky®’s
70 mm x 70 mm Dc Axial Fan, omniCOOL™ Bearing - 12 V, 89 mA, 70 x 70 x 20 mm, Dc Fan, Tachometer Signal
RoHS Compliant
Tray Packaging
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION