CSS-1021028N by same sky®’s
Image is representational - see mfr. specs
CSS-1021028N
Same Sky®’s
102 mm x 102 mm - Square Frame - 10 W - 8 Ohm - Neodymium Magnet - Paper Cone - Speaker
RoHS Compliant
Box Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Enhance your audio experience with the CSS-1021028N speaker from Same Sky. This sleek square frame speaker measures 102mm x 102mm and features a powerful 10W output with an impedance of 8 Ohms. The neodymium magnet ensures crystal clear sound quality, whi
Search Keywords: CSS1021028N
Supplier:
Same Sky®’s
Part No:
CSS-1021028N
COO:
TW
ECCN:
EAR99
1000
Package Type:
Box
Cone Type:
Paper
Dimensions LxWxH:
4.02 x 4.02 x 1.4 in