CFM-4010-03-10
Same Sky®’s5 V - 0.16 A - 40 x 40 x 10 mm - Dc Fan
DESCRIPTION
The SAME SKY CFM-4010-03-10 is a high-quality Same Sky cooling fan that is perfect for maintaining optimal thermal performance in electronic devices. This compact fan features a 40mm frame size and a 10mm thickness, making it easy to install in tight spac