CFM-4010-13-10 by same sky®’s
Image is representational - see mfr. specs
CFM-4010-13-10
Same Sky®’s
12 V - 0.10 A - 40 x 40 x 10 mm - Dc Fan
RoHS Compliant
Tray Packaging
Accessories
DESCRIPTION