CFM-8025V-120-204 by same sky®’s
Image is representational - see mfr. specs
CFM-8025V-120-204
Same Sky®’s
12 V - 48 mA - 80 x 80 x 25 mm - Dc Fan
RoHS Compliant
Tray Packaging
Accessories
DESCRIPTION