CMC-4015-40L100 by same sky®’s
Image is representational - see mfr. specs
CMC-4015-40L100
Same Sky®’s
4.0 mm - Omnidirectional - Wire Leads - 2.0 Vdc - Electret Condenser Microphone
RoHS Compliant
Box Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: CMC401540L100
Supplier:
Same Sky®’s
Part No:
CMC-4015-40L100
COO:
CN
ECCN:
EAR99
300
Package Type:
Box
Depth:
0.06 in
Directivity:
Omnidirectional
Diameter:
0.16 in