CMC-6027-24L100 by same sky®’s
Image is representational - see mfr. specs
CMC-6027-24L100
Same Sky®’s
6.0 mm - Omnidirectional - Wire Leads - 2.0 Vdc - Electret Condenser Microphone
DESCRIPTION
Search Keywords: CMC602724L100
Part No:
CMC-6027-24L100
EAR99
500
Diameter:
0.24 in
Directivity:
Omnidirectional
Depth:
0.11 in