RC1005J105CS by samsung electro-mechanics
RC1005J105CS
Samsung Electro-Mechanics
Res Thick Film 0402 1M Ohm 5% 1/16W 300ppm/C SMD T/R
RoHS Non-Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: RC1005J105CS
Supplier:
Samsung Electro-Mechanics
Part No:
RC1005J105CS
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
No
HTS:
COO:
US
ECCN:
EAR99
10000
IN STOCK: 113
Can Ship immediately
Buy all 113 in-stock or the regular minimum order quantity of 10000