229-2-34943-7R5 by sensata / airpax
Image is representational - see mfr. specs
229-2-34943-7R5
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) - 2 Pole - 300VDC - 7.5A.