IAGN6-1-52-50.0 by sensata / airpax
Image is representational - see mfr. specs
IAGN6-1-52-50.0
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) - 1 Pole - 50A - 80VDC - DC Long Delay - Toggle Actuator - Panel Mount.