IAGN66-1-61-50.0 by sensata / airpax
Image is representational - see mfr. specs
IAGN66-1-61-50.0
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) - 2 Pole - 50A - 250VAC - 50/60Hz Short Delay - Toggle Actuator - Panel Mount.