IEG666-1-62-50.0-01-V by sensata / airpax
Image is representational - see mfr. specs
IEG666-1-62-50.0-01-V
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) - 3 Pole - 50A - 250VAC - 50/60Hz Long Delay - Lever Actuator - Panel Mount. ...