IEGX66-1-61-25.0-05-V
Sensata / AIRPAXCircuit Breaker, Hydromagnetic, 25A
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Circuit Breaker, Hydromagnetic, 25A
Search Keywords: IEGX6616125005V
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Sensata / AIRPAX
Part No:
IEGX66-1-61-25.0-05-V
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
MY
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
Life Cycle:
Discontinued & Replaced
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
RF / Coaxial Adapter - SMA - Plug - SMA - Receptacle - Right Angle Adapter - 50 ohm.
The 1658649-1 is a 25-position, shell size 3, HDP-20 basic shielding hardware receptacle k...
This crimp-style socket contact is for TE's Series 2 Circular Plastic Connectors. The sock...
This plug from TE comes from their HDP-20 Series of Snap-In Contact Connectors. This D-sub...
Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 15 Position